Ansatt søk

Daglig leder

Arild Magnussen

Daglig leder
Energima AS
908 55 861
arild@energima.no

NK/Prosjektleder

Henrik Magnussen

NK/Prosjektleder
Energima AS
907 44 751
henrik@energima.no

Personalsjef

Odd Magne Westerheim

Personalsjef
Energima AS
908 25 945
odd.magne@energima.no

Finansiell og juridisk rådgiver

Kristoffer Karlsson Ree

Finansiell og juridisk rådgiver
Energima AS
954 38 896
kristoffer@energima.no

Kontor- og servicekoordinator

Ninni Jahren

Kontor- og servicekoordinator
Energima AS
906 93 433
ninni@energima.no

Prosjektøkonom

Elice Rosenborg

Prosjektøkonom
Energima AS
930 55 429
elice@energima.no

HR Rådgiver

Charlotte Magnussen

HR Rådgiver
Energima AS
468 08 355
charlotte@energima.no

Kontormedarbeider

Elisabeth Bjerke

Kontormedarbeider
Energima AS
450 66 128
elisabeth@energima.no

Kontormedarbeider

Beate Ågren

Kontormedarbeider
Energima AS
979 50 014
beate@energima.no

Kontormedarbeider

Tone Magnussen

Kontormedarbeider
Energima AS
959 04 224
tone@energima.no

Prosjektleder

Stefan Willassen

Prosjektleder
Energima AS
909 18 345
stefan@energima.no

Salgssjef service

Sten Valentinsen

Salgssjef service
Energima AS
913 18 726
sten@energima.no

Servicesjef

Trond Tørres

Servicesjef
Energima AS
909 25 630
trond@energima.no

Prosjektleder

Arild Sandum

Prosjektleder
Energima AS
911 32 476
arilds@energima.no

Prosjektleder

Christer Nygaard

Prosjektleder
Energima AS
971 71 323
christer@energima.no

Prosjektleder

Erik Svensbråten

Prosjektleder
Energima AS
913 97 289
erik.svensbraaten@energima.no

Prosjektleder

Lasse Nikolaisen

Prosjektleder
Energima AS
901 77 956
lasse.nikolaisen@energima.no

Prosjektleder

Morten Rødby

Prosjektleder
Energima AS
909 76 881
morten.rodby@energima.no

Prosjektleder

Olav Bjørnstad

Prosjektleder
Energima AS
954 71 916
olav@energima.no

Prosjektleder

Per Kristian Vellan

Prosjektleder
Energima AS
958 89 965
per.kristian@energima.no

Prosjektleder

Thomas Røberg

Prosjektleder
Energima AS
976 74 745
thomas.roberg@energima.no

Prosjektleder

Morten Svendsberget

Prosjektleder
Energima AS
997 00 122
mjs@energima.no

Prosjektleder

Kjetil Rydningen

Prosjektleder
Energima AS
911 99 744
kjetil.rydningen@energima.no

Prosjektleder

Einar Bjørnstad

Prosjektleder
Energima AS
922 31 989
einar@energima.no

Prosjektleder

Raimond Eide

Prosjektleder
Energima AS
406 12 827
raimond@energima.no

Prosjektleder

Erik Berntsen

Prosjektleder
Energima AS
902 72 030
erik.berntsen@energima.no

Servicetekniker

Stian Isaksen

Servicetekniker
Energima AS
403 29 721
stian@energima.no

Servicekoordinator

Edgar Schei

Servicekoordinator
Energima AS
908 66 312
edgar@energima.no

Servicetekniker

Aleksander Tørres

Servicetekniker
Energima AS
481 55 650
aleksander@energima.no

Servicetekniker

Øyvind Brindis

Servicetekniker
Energima AS
952 18 129
oyvind@energima.no

Servicetekniker

Alexander Dahl

Servicetekniker
Energima AS
940 01 639
alexander.dahl@energima.no

Servicetekniker

Bjørn Marthinsen

Servicetekniker
Energima AS
950 09 019
bjorn@energima.no

Servicetekniker

Bjørn Harald Bustnes

Servicetekniker
Energima AS
901 02 064
bjorn.harald@energima.no

Serviceingeniør

Cato Risnes

Serviceingeniør
Energima AS
971 87 383
cato@energima.no

Serviceingeniør

Christian Studsrød

Serviceingeniør
Energima ASEnergima Utvikling AS
975 99 591
christian@energima.no

Driftstekniker

David Nystrøm

Driftstekniker
Energima Overvåkning AS
413 44 512
david@energima.no

Servicetekniker

Eduardo Guzman Toft

Servicetekniker
Energima AS
947 92 339
eduardo@energima.no

Servicetekniker

Frode Gustad

Servicetekniker
Energima AS
478 80 855
frode.gustad@energima.no

Servicetekniker

John Andre Linde

Servicetekniker
Energima AS
970 61 121
john@energima.no

Energirådgiver

Thomas Stokkan

Energirådgiver
Energima Analyse AS
908 87 460
thomas.stokkan@energima.no

Servicetekniker

Johnny Bekkely

Servicetekniker
Energima AS
406 16 132
johnny.bekkely@energima.no

Servicetekniker

Jonathan Vrålstad

Servicetekniker
Energima AS
404 57 917
jonathan@energima.no

Kjøletekniker

Kasper Andersen

Kjøletekniker
Energima AS
473 80 672
kasper@energima.no

Servicetekniker

Kenneth Hæhre Kristiansen

Servicetekniker
Energima AS
414 51 069
kenneth@energima.no

Servicetekniker

Lasse Magnussen

Servicetekniker
Energima AS
907 44 749
lasse@energima.no

Servicetekniker

Mats Risnes

Servicetekniker
Energima AS
976 06 767
mats@energima.no

Kjøletekniker

Morten Buus

Kjøletekniker
Energima AS
904 03 580
morten.buus@energima.no

Servicetekniker

Rolf Nysted

Servicetekniker
Energima AS
900 92 417
rolf@energima.no

Servicetekniker

Rune Nygaard

Servicetekniker
Energima AS
482 62 175
rune.nygaard@energima.no

Servicetekniker

Rune Pedersen

Servicetekniker
Energima AS
995 04 799
rune@energima.no

Servicetekniker

Simen Dahl Elvestad

Servicetekniker
Energima AS
986 48 342
simen.elvestad@energima.no

Servicetekniker

Terje Skramdal

Servicetekniker
Energima AS
911 40 864
terje@energima.no

Servicetekniker

Thor-Andre Folvik

Servicetekniker
Energima AS
481 28 603
thor@energima.no

Kjølemontør

Olav Åker

Kjølemontør
Energima AS
900 30 691
olav.aaker@energima.no

Montør

Arkadiusz Porebski

Montør
Energima AS
958 01 308
ap@energima.no



Frode Danielsen

Montør
Energima AS
950 61 333
frode@energima.no

Montør

Mateusz Porebski

Montør
Energima AS
977 57 709
mp@energima.no

Montør

Nicolai Valentinsen

Montør
Energima AS
959 65 684
nicolai@energima.no

Prosjektleder

Runar Mathisen Buraas

Prosjektleder
Energima Romerike AS
926 35 584
runar@energima.no

Kjøletekniker

Asbjørn Danielsen

Kjøletekniker
Energima AS
979 72 977
asbjorn@energima.no

Daglig leder

Erik Sjøveian

Daglig leder
Energima Romerike AS
975 40 340
erik@energima.no

Serviceingeniør

Morten Gustavsen

Serviceingeniør
Energima AS
481 52 642
morten@energima.no

Servicetekniker

Bjørn Erik Johansen

Servicetekniker
Energima Romerike AS
918 71 585
bjorn.erik@energima.no

Servicetekniker

Thom-Arne Andresen

Servicetekniker
Energima Romerike AS
991 20 040
thom-arne@energima.no

Servicetekniker

Per Olav Grimstad

Servicetekniker
Energima Romerike AS
976 27 013
per.olav@energima.no



Jan Erik Malmerengen

Prosjektleder
Energima Romerike AS
923 03 255
jan.malmerengen@energima.no

Kontormedarbeider

Marianne Sjøveian

Kontormedarbeider
Energima Romerike AS
936 56 179
marianne@energima.no

Kjøletekniker

Daniel Muilwjik

Kjøletekniker
Energima AS
958 99 561
daniel@energima.no

Daglig leder / Energirådgiver

Tommy Fernandes

Daglig leder / Energirådgiver
Energima Solar AS
+47 959 37 275
tommy@energima.no



Christer Edvardsen

Kjøletekniker
Energima Romerike AS
951 45 268
christer.edvardsen@energima.no



Piotr Kulig

Montør
Energima Romerike AS
463 48 557
piotr.kulig@energima.no

Daglig leder

Lars Ivar Gjærum

Daglig leder
Energima Elverum AS
955 52 760
lars.ivar@energima.no

Prosjektleder

Jan Olav Nordhagen

Prosjektleder
Energima Elverum AS
915 37 055
jan.olav@energima.no

Kontormedarbeider

Wanja Gjærum

Kontormedarbeider
Energima Elverum AS
976 033 64
wanja@energima.no

Kuldemontør

Bjørnar Andersen

Kuldemontør
Energima Elverum AS
911 51 923
bjornar@energima.no

Kuldemontør

Mats Nordstad

Kuldemontør
Energima Elverum AS
920 43 750
mats.nordstad@energima.no

Kjølemontør

Joacim Andersen

Kjølemontør
Energima Elverum AS
412 04 626
joacim@energima.no

Servicetekniker

Torkild Tørud

Servicetekniker
Energima Elverum AS
912 46 698
torkild@energima.no

Prosjektleder

Tore Midtlie

Prosjektleder
Energima Elverum AS
404 99 179
tore@energima.no

Servicetekniker

Svein Tore Moen

Servicetekniker
Energima Elverum AS
414 67 711
svein.tore@energima.no

Servicetekniker

John Stensløkken

Servicetekniker
Energima Elverum AS
975 24 788
js@energima.no



Emil Stensløkken

Servicetekniker
Energima Elverum AS
994 83 558
emil@energima.no



Morgan Hedälv

Montør
Energima Elverum AS
917 33 980
mhe@energima.no



Fredrik Siggerud

Montør
Energima Elverum AS
991 55 319
fsi@energima.no



Andreas Paul Hageselle

Hjelpemann
Energima Elverum AS
979 58 667
aph@energima.no

Daglig leder

Steinar Kili

Daglig leder
Energima Ålesund AS
947 87 240
steinar@energima.no

Prosjektleder

Kjell Martin Rønes

Prosjektleder
Energima Ålesund AS
916 76 940
kjell@energima.no

Prosjektleder

Frode Øvrelid

Prosjektleder
Energima Ålesund AS
474 63 270
frode.ovrelid@energima.no



Trond Alvestad

Prosjektleder
Energima Ålesund AS
416 37 144
trond.alvestad@energima.no

Serviceingeniør

Jon Terje Vad

Serviceingeniør
Energima Ålesund AS
488 69 425
jon@energima.no

Serviceleder

Arild Andersen

Serviceleder
Energima Ålesund AS
474 51 410
arild.andersen@energima.no

Servicetekniker

Roar Venås

Servicetekniker
Energima Ålesund AS
924 95 440
rve@energima.no

Servicetekniker

Johnny Schanke

Servicetekniker
Energima Ålesund AS
416 04 158
johnny.schanke@energima.no

Daglig leder

Tom Johansen

Daglig leder
Energima Prosjekt AS
932 33 656
tom@energima.no

Prosjektleder

Jan-Erik Klemp

Prosjektleder
Energima Prosjekt AS
906 76 921
jan-erik@energima.no

Prosjekttekniker

Marius Martinsen

Prosjekttekniker
Energima Prosjekt AS
930 20 511
marius@energima.no

Energirådgiver

Thomas Sjøveian

Energirådgiver
Energima Analyse AS
900 29 586
thomas.sjoveian@energima.no

Energirådgiver

Andreas Erdal Borgen

Energirådgiver
Energima Varme AS
971 57 191
andreas.borgen@energima.no

Energirådgiver

Nils Andreas Lønningdal

Energirådgiver
Energima Analyse AS
908 26 100
nils@energima.no

Energirådgiver

Hans-Gunnar Grepperud

Energirådgiver
Energima Analyse AS
484 07 775
hans-gunnar@energima.no

Daglig leder

Morten Huse

Daglig leder
Energima Datahaller ASEnergima Utvikling AS
992 63 323
morten.huse@energima.no

Energirådgiver

Lars Watvedt

Energirådgiver
Energima Overvåkning AS
911 78 731
lars.watvedt@energima.no

Energirådgiver

Petter Thørring Eltvig

Energirådgiver
Energima Overvåkning AS
415 18 808
petter.eltvig@energima.no

Prosjektleder

Andreas Lauritzen

Prosjektleder
Energima Utvikling AS
928 60 291
andreas.lauritzen@energima.no

Servicetekniker

Vetle Iverslien Rødsten

Servicetekniker
Energima AS
928 08 155
vetle@energima.no

Lærling

Daniel Rustand Torgersen

Lærling
Energima AS
986 52 480
daniel.rustand@energima.no



Ole Borg

Montør
Energima Elverum AS
907 93 353
ole@energima.no