Ansatte

Steinar Kili : Daglig leder

Steinar Kili

Daglig leder

steinar@energima.no
Kjell Martin Rønes : Prosjektleder

Kjell Martin Rønes

Prosjektleder

kjell@energima.no
Frode Øvrelid : Prosjektleder

Frode Øvrelid

Prosjektleder

frode.ovrelid@energima.no
Trond Alvestad : Prosjektleder

Trond Alvestad

Prosjektleder

trond.alvestad@energima.no
Jon Terje Vad : Serviceingeniør

Jon Terje Vad

Serviceingeniør

jon@energima.no
Arild Andersen : Serviceleder

Arild Andersen

Serviceleder

arild.andersen@energima.no
Roar Venås : Servicetekniker

Roar Venås

Servicetekniker

rve@energima.no
Johnny Schanke : Servicetekniker

Johnny Schanke

Servicetekniker

johnny.schanke@energima.no