Ansatte

Lars Ivar Gjærum : Daglig leder

Lars Ivar Gjærum

Daglig leder

lars.ivar@energima.no
Jan Olav Nordhagen : Prosjektleder

Jan Olav Nordhagen

Prosjektleder

jan.olav@energima.no
Wanja Gjærum : Kontormedarbeider

Wanja Gjærum

Kontormedarbeider

wanja@energima.no
Bjørnar Andersen : Kuldemontør

Bjørnar Andersen

Kuldemontør

bjornar@energima.no
Mats Nordstad : Kuldemontør

Mats Nordstad

Kuldemontør

mats.nordstad@energima.no
Joacim Andersen : Kjølemontør

Joacim Andersen

Kjølemontør

joacim@energima.no
Torkild Tørud : Servicetekniker

Torkild Tørud

Servicetekniker

torkild@energima.no
Tore Midtlie : Prosjektleder

Tore Midtlie

Prosjektleder

tore@energima.no
Svein Tore Moen : Servicetekniker

Svein Tore Moen

Servicetekniker

svein.tore@energima.no
John Stensløkken : Servicetekniker

John Stensløkken

Servicetekniker

js@energima.no
Emil Stensløkken : Servicetekniker

Emil Stensløkken

Servicetekniker

emil@energima.no
Morgan Hedälv : Montør

Morgan Hedälv

Montør

mhe@energima.no
Fredrik Siggerud : Montør

Fredrik Siggerud

Montør

fsi@energima.no
Andreas Paul Hageselle : Hjelpemann

Andreas Paul Hageselle

Hjelpemann

aph@energima.no
Ole Borg : Montør

Ole Borg

Montør

ole@energima.no