Ansatte

Arild Magnussen : Daglig leder

Arild Magnussen

Daglig leder

arild@energima.no
Henrik Magnussen : NK/Prosjektleder

Henrik Magnussen

NK/Prosjektleder

henrik@energima.no
Odd Magne Westerheim : Personalsjef

Odd Magne Westerheim

Personalsjef

odd.magne@energima.no
Kristoffer Karlsson Ree : Finansiell og juridisk rådgiver

Kristoffer Karlsson Ree

Finansiell og juridisk rådgiver

kristoffer@energima.no
Ninni Jahren : Kontor- og servicekoordinator

Ninni Jahren

Kontor- og servicekoordinator

ninni@energima.no
Elice Rosenborg : Prosjektøkonom

Elice Rosenborg

Prosjektøkonom

elice@energima.no
Charlotte Magnussen : HR Rådgiver

Charlotte Magnussen

HR Rådgiver

charlotte@energima.no
Elisabeth Bjerke : Kontormedarbeider

Elisabeth Bjerke

Kontormedarbeider

elisabeth@energima.no
Beate Ågren : Kontormedarbeider

Beate Ågren

Kontormedarbeider

beate@energima.no
Tone Magnussen : Kontormedarbeider

Tone Magnussen

Kontormedarbeider

tone@energima.no
Stefan Willassen : Prosjektleder

Stefan Willassen

Prosjektleder

stefan@energima.no
Sten Valentinsen : Salgssjef service

Sten Valentinsen

Salgssjef service

sten@energima.no
Trond Tørres : Servicesjef

Trond Tørres

Servicesjef

trond@energima.no
Arild Sandum : Prosjektleder

Arild Sandum

Prosjektleder

arilds@energima.no
Christer Nygaard : Prosjektleder

Christer Nygaard

Prosjektleder

christer@energima.no
Erik Svensbråten : Prosjektleder

Erik Svensbråten

Prosjektleder

erik.svensbraaten@energima.no
Lasse Nikolaisen : Prosjektleder

Lasse Nikolaisen

Prosjektleder

lasse.nikolaisen@energima.no
Morten Rødby : Prosjektleder

Morten Rødby

Prosjektleder

morten.rodby@energima.no
Olav Bjørnstad : Prosjektleder

Olav Bjørnstad

Prosjektleder

olav@energima.no
Per Kristian Vellan : Prosjektleder

Per Kristian Vellan

Prosjektleder

per.kristian@energima.no
Thomas Røberg : Prosjektleder

Thomas Røberg

Prosjektleder

thomas.roberg@energima.no
Morten Svendsberget : Prosjektleder

Morten Svendsberget

Prosjektleder

mjs@energima.no
Kjetil Rydningen : Prosjektleder

Kjetil Rydningen

Prosjektleder

kjetil.rydningen@energima.no
Einar Bjørnstad : Prosjektleder

Einar Bjørnstad

Prosjektleder

einar@energima.no
Raimond Eide : Prosjektleder

Raimond Eide

Prosjektleder

raimond@energima.no
Erik Berntsen : Prosjektleder

Erik Berntsen

Prosjektleder

erik.berntsen@energima.no
Stian Isaksen : Servicetekniker

Stian Isaksen

Servicetekniker

stian@energima.no
Edgar Schei : Servicekoordinator

Edgar Schei

Servicekoordinator

edgar@energima.no
Aleksander Tørres : Servicetekniker

Aleksander Tørres

Servicetekniker

aleksander@energima.no
Øyvind Brindis : Servicetekniker

Øyvind Brindis

Servicetekniker

oyvind@energima.no
Alexander Dahl : Servicetekniker

Alexander Dahl

Servicetekniker

alexander.dahl@energima.no
Bjørn Marthinsen : Servicetekniker

Bjørn Marthinsen

Servicetekniker

bjorn@energima.no
Bjørn Harald Bustnes : Servicetekniker

Bjørn Harald Bustnes

Servicetekniker

bjorn.harald@energima.no
Cato Risnes : Serviceingeniør

Cato Risnes

Serviceingeniør

cato@energima.no
Christian Studsrød : Serviceingeniør

Christian Studsrød

Serviceingeniør

christian@energima.no
Eduardo Guzman Toft : Servicetekniker

Eduardo Guzman Toft

Servicetekniker

eduardo@energima.no
Frode Gustad : Servicetekniker

Frode Gustad

Servicetekniker

frode.gustad@energima.no
John Andre Linde : Servicetekniker

John Andre Linde

Servicetekniker

john@energima.no
Johnny Bekkely : Servicetekniker

Johnny Bekkely

Servicetekniker

johnny.bekkely@energima.no
Jonathan Vrålstad : Servicetekniker

Jonathan Vrålstad

Servicetekniker

jonathan@energima.no
Kasper Andersen : Kjøletekniker

Kasper Andersen

Kjøletekniker

kasper@energima.no
Kenneth Hæhre Kristiansen : Servicetekniker

Kenneth Hæhre Kristiansen

Servicetekniker

kenneth@energima.no
Lasse Magnussen : Servicetekniker

Lasse Magnussen

Servicetekniker

lasse@energima.no
Mats Risnes : Servicetekniker

Mats Risnes

Servicetekniker

mats@energima.no
Morten Buus : Kjøletekniker

Morten Buus

Kjøletekniker

morten.buus@energima.no
Rolf Nysted : Servicetekniker

Rolf Nysted

Servicetekniker

rolf@energima.no
Rune Nygaard : Servicetekniker

Rune Nygaard

Servicetekniker

rune.nygaard@energima.no
Rune Pedersen : Servicetekniker

Rune Pedersen

Servicetekniker

rune@energima.no
Simen Dahl Elvestad : Servicetekniker

Simen Dahl Elvestad

Servicetekniker

simen.elvestad@energima.no
Terje Skramdal : Servicetekniker

Terje Skramdal

Servicetekniker

terje@energima.no
Thor-Andre Folvik : Servicetekniker

Thor-Andre Folvik

Servicetekniker

thor@energima.no
Olav Åker : Kjølemontør

Olav Åker

Kjølemontør

olav.aaker@energima.no
Arkadiusz Porebski : Montør

Arkadiusz Porebski

Montør

ap@energima.no
Frode Danielsen : Montør

Frode Danielsen

Montør

frode@energima.no
Mateusz Porebski : Montør

Mateusz Porebski

Montør

mp@energima.no
Nicolai Valentinsen : Montør

Nicolai Valentinsen

Montør

nicolai@energima.no
Asbjørn Danielsen : Kjøletekniker

Asbjørn Danielsen

Kjøletekniker

asbjorn@energima.no
Morten Gustavsen : Serviceingeniør

Morten Gustavsen

Serviceingeniør

morten@energima.no
Daniel Muilwjik : Kjøletekniker

Daniel Muilwjik

Kjøletekniker

daniel@energima.no
Vetle Iverslien Rødsten : Servicetekniker

Vetle Iverslien Rødsten

Servicetekniker

vetle@energima.no
Daniel Rustand Torgersen : Lærling

Daniel Rustand Torgersen

Lærling

daniel.rustand@energima.no