Ansatte

Lars Ivar Gjærum : Daglig leder

Lars Ivar Gjærum

Daglig leder

lars.ivar@energima.no
Jan Olav Nordhagen : Prosjektleder

Jan Olav Nordhagen

Prosjektleder

jan.olav@energima.no
Wanja Gjærum : Kontormedarbeider

Wanja Gjærum

Kontormedarbeider

wanja@energima.no
Mats Nordstad : Kuldemontør

Mats Nordstad

Kuldemontør

mats.nordstad@energima.no
Torkild Tørud : Servicetekniker

Torkild Tørud

Servicetekniker

torkild@energima.no
Tore Midtlie : Prosjektleder

Tore Midtlie

Prosjektleder

tore@energima.no
Svein Tore Moen : Servicetekniker

Svein Tore Moen

Servicetekniker

svein.tore@energima.no
Stian Andre Svendsen : Servicetekniker

Stian Andre Svendsen

Servicetekniker

stian.andre@energima.no
Eirik Nymoen Olsen : Servicetekniker

Eirik Nymoen Olsen

Servicetekniker

eirik@energima.no
Snorre Heramb : Servicetekniker

Snorre Heramb

Servicetekniker

Snorre.heramb@energima.no
Fredrik Siggerud : Montør

Fredrik Siggerud

Montør

fsi@energima.no
Ole Borg : Montør

Ole Borg

Montør

ole@energima.no
Stein Bakken : Montør

Stein Bakken

Montør

stein.bakken@energima.no