Ansatte Energima Overvåkning AS

Lars Watvedt : Energirådgiver

Lars Watvedt

Energirådgiver

lars.watvedt@energima.no
Petter Thørring Eltvig : Energirådgiver

Petter Thørring Eltvig

Energirådgiver

petter.eltvig@energima.no
Erlend Sommer : Driftstekniker

Erlend Sommer

Driftstekniker

erlend@energima.no
David Nystrøm : Driftstekniker

David Nystrøm

Driftstekniker

david@energima.no
Stian Helgerud : Energirådgiver

Stian Helgerud

Energirådgiver

stian.helgerud@energima.no
Jørgen Formo Kihle : Energirådgiver

Jørgen Formo Kihle

Energirådgiver

jorgen.formo@energima.no
Marius Garnes : Energirådgiver

Marius Garnes

Energirådgiver

marius.garnes@energima.no