Ansatte Energima Prosjekt AS

Tom Johansen : Daglig leder

Tom Johansen

Daglig leder

tom@energima.no
Jan-Erik Klemp : Prosjektleder

Jan-Erik Klemp

Prosjektleder

jan-erik@energima.no
Rune Wold-Hansen : Prosjektleder

Rune Wold-Hansen

Prosjektleder

rune.wold-hansen@energima.no
Morten Bentzen : Prosjektleder

Morten Bentzen

Prosjektleder

morten.bentzen@energima.no
Marius Martinsen : Prosjekttekniker

Marius Martinsen

Prosjekttekniker

marius@energima.no
Tor Arne Jamissen : KEM-ingeniør

Tor Arne Jamissen

KEM-ingeniør

tor.arne.jamissen@energima.no
Thor Arne Johansen : Praktisk prosjektleder

Thor Arne Johansen

Praktisk prosjektleder

thor.arne.johansen@energima.no